niedziela, 19 maja 2024
leasing od ING

ING Lease sfinansuje klientom opłatę za rejestrację samochodu w ramach rozpoczynającej się akcji Miesiąc leasingu. Oferta promocyjna dostępna jest do 6 grudnia br.

W czasie promocji „Z autem w leasingu zajedziesz dalej w biznesie” ING Lease we współpracy z ING Bankiem zachęca do skorzystania  z oferty leasingu samochodów osobowych i dostawczych.

Bez wątpienia auto w firmie ułatwia jej funkcjonowanie i rozwój. Dlatego wspieramy przedsiębiorców proponując program ING Auto. Formalności ograniczyliśmy do minimum. Wniosek, jak i cały proces, przeprowadzimy online. Nie wymagamy dokumentów finansowych. Z oferty może skorzystać każdy Klient, już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Ponadto, przedsiębiorcy którzy zdecydują się na leasing samochodu osobowego lub dostawczego do 6 grudnia br. nie zapłacą za rejestrację. Koszty pokryje ING Lease. Dla klientów oznacza to dodatkową oszczędność około 300 zł – powiedział Marcin Sobczak, wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Oferta „Rejestracja za 0 zł”, skierowana jest do obecnych i nowych klientów. Dotyczy nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 tony, zakupionych w Polsce, w ramach Programu ING Auto oraz oferty standardowej.

Zwolnienie z opłaty rejestracyjnej dotyczy 1 pojazdu dla 1 klienta w czasie trwania oferty.

Program ING Auto obejmuje:

  • Okres finansowania nawet do 6 lat
  • Maksymalna wartość finansowania 700 tys. zł
  • Udział własny już od 0%
  • Program dla nowych i dotychczasowych klientów ING
  • Niewymagane dokumenty finansowe firmy

źródło: Bank ING

Dodaj komentarz