niedziela, 19 maja 2024
pożyczki dla społki od ING

Uzyskanie finansowania w nowym banku nigdy nie było tak proste. Firma z pełną księgowością, która nie jest klientem ING, otrzyma natychmiastową decyzję kredytową online.

 W 2011 r. ING, jako pierwszy bank, udostępnił wniosek kredytowy online dla firm. Teraz ING wprowadza digitalizację procesów kredytowych na kolejny poziom. Każda firma z pełną księgowością otrzyma od razu decyzję kredytową po wypełnieniu wniosku online o finansowanie do 400 tysięcy złotych w formie pożyczki na dowolny cel, kredytu w rachunku lub limitu na karty kredytowe.

Wystarczy tylko kilka minut, aby wypełnić wniosek, który kończy się wyświetleniem decyzji. Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje podane przez firmę informacje oraz sprawdzi klienta w Biurze Informacji Kredytowej, klient otwiera konto online i podpisuje umowę kredytową w systemie ING Business. Firma może w krótkim czasie od złożenia wniosku zacząć korzystać z przyznanych środków, bez przychodzenia do banku.

Prowadzenie biznesu często wymaga szybkich decyzji, zwłaszcza gdy potrzebny jest dodatkowy kapitał. Czas odgrywa wtedy kluczową rolę. W ING rozwijamy cyfrowe usługi dla biznesu tak, aby sprawy bankowe absorbowały w jak najmniejszym stopniu, a uwaga przedsiębiorcy była skupiona na działaniu. Firmy poszukujące kredytu w nowym banku muszą dopełnić wielu formalności, zanim otrzymają decyzję kredytową. My uprościliśmy i przyspieszyliśmy ten proces. Oczywiście nasi obecni klienci również mają taką funkcjonalność w systemie ING Business. Dzięki natychmiastowej decyzji online dostęp do środków kredytowych jest szybszy i daje więcej pewności do działaniapodkreśla Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

 Składając wniosek o finansowanie w formie pożyczki, firma może skorzystać ze specjalnej oferty cenowej – bank nie pobiera prowizji za udzielenie. Promocja obowiązuje do 30 grudnia br.

Więcej informacji:

www.ing.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/lp/pozyczka-decyzja-natychmiast

www.ing.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/lp/kredyt-obrotowy-decyzja-natychmiast

Dodaj komentarz