niedziela, 19 maja 2024
ING kampania

ING Bank Śląski w najnowszej kampanii oszczędności inspiruje do życia w duchu EKO. Bank zachęca Polaków, aby świadomie podchodzili do wydawania pieniędzy i kupowania nowych rzeczy – w trosce o środowisko i swoje portfele. Bo co ekonomiczne to ekologiczne.

Obserwujemy, że potrzeba bardziej refleksyjnego podejścia do życia i wydawania pieniędzy przekłada się coraz częściej na stosunek Polaków do ekologii a troska o środowisko staje się nową motywacją do oszczędzania. Aż 45% Polaków deklaruje, że kupuje obecnie mniej produktów a 58% zamierza naprawiać zamiast kupować nowe sprzęty, bo chce oszczędzać ale też martwi się wpływem nadmiaru rzeczy na środowisko*. Podpowiadamy im jak poprzez świadome zakupy mogą być nie tylko bardziej ekologiczni ale też bardziej ekonomiczni. Przypominamy, że w naszej aplikacji znajdą narzędzia, które wspierają ich w oszczędzaniu – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Każdy może w prosty sposób żyć bardziej ekonomicznie i jednocześnie ekologicznie. Świadoma konsumpcja, unikanie kupowania w promocji tylko dla promocji, dawanie drugiego życia dzięki naprawianiu i odnawianiu, niskoemisyjny transport – to tylko niektóre przykłady aspiracyjnych postaw i działań. Tu mniej, znaczy więcej – oszczędności na koncie i więcej dla naszej planety. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, można odkładać na różne sposoby w Moim ING:

  • Cele Oszczędnościowe: pieniądze, których nie wydamy na to, czego nie potrzebujemy możemy wpłacić na swój cel oszczędnościowy.
  • Smart Saver: możemy oszczędzać przy okazji płatności kartą lub realizacji przelewów w Moim ING – zaokrąglenie kwoty transakcji lub procent od tej kwoty trafi z konta osobistego na Smart Savera.
  • Konto Oszczędnościowe – jeśli nie kupimy kolejnej rzeczy albo zdecydujemy się naprawić starą, zaoszczędzone pieniądze możemy odłożyć na koncie oszczędnościowym i budować w ten sposób poduszkę finansową.

Kampanię wspierają dodatkowo oferty specjalne:

  • Dla klientów, którzy już oszczędzają z ING – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus – 1% (oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku) dla nowych środków do 50 tys. zł przez 3 miesiące od założenia konta.
  • Dla klientów, którzy jeszcze nie oszczędzają z ING – Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN w ofercie specjalnej „Bonus na start” – 1% (oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku) dla kwot poniżej 50 tys. zł  przez 3 miesiące od założenia konta.

Więcej tu: https://www.ing.pl/lp/oszczedzaj/ekonomicznie-ekologicznie?site=2

ING Bank Śląski chce mieć pozytywny wpływ na świat jutra i wykorzystywać swoje możliwości w słusznej sprawie. W centrum działań banku zawsze byli i są ludzie, a teraz również wyzwania związane z kryzysem klimatycznym. Strategię banku wspiera Deklaracja Ekologiczna.

Więcej o działaniach banku: https://www.ing.pl/o-banku/odpowiedzialnosc-spoleczna

Więcej o Deklaracji Ekologicznej: https://www.ing.pl/deklaracja-ekologiczna

 

źródło: ING Bank Polski

Dodaj komentarz