sobota, 20 kwietnia 2024

KONTA BANKOWE

dziewczynaW dzisiejszych czasach posiadanie wielu rachunków bankowych nie jest czymś dziwnym. Banki starają się przyciągnąć klientów oferując konta z dodatkowymi usługami lub proponując dodatkowe bonusy kwotowe za otwarcie rachunku i spełnienie kilku prostych warunków.

Posiadanie kilku rachunków bankowych to wygodne rozwiązanie gdy chcemy gospodarować swoimi pieniędzmi w sposób bardziej zdywersyfikowany. Przykładowo opłat dokonujemy z jednego konta – gdzie mamy ustawione zlecenia stałe, a na co dzień używamy innego konta na codzienne wydatki. Wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań.

Nie oznacza to jednak, że posiadając tylko jeden rachunek bankowy nie możemy tego robić. Oczywiście że tak. To indywidualne upodobania każdego z nas decydują o tym jak korzystamy z rachunku bankowego i czy jest ich więcej niż jeden.

Warto by nowe konto było darmowe

Zakładając nowe konto bankowe zawsze warto zwrócić uwagę na koszty. Chodzi głównie o opłaty za usługi np. opłata za kartę oraz warto zapoznać się z warunkami które należy spełnić by konto było bezpłatne. Żeby ułatwić Wam wybór rachunku oraz przedstawić te konta bankowe które obecnie oferują dodatkowe „gratisy” w postaci premii finansowej przy otwarciu, przedstawiamy poniżej listę banków gdzie konto otworzysz online.

Lista kont bankowych wartych uwagi

Konta bankowe oferowane z dodatkowymi promocjami przy otwarciu – dla nowych klientów