niedziela, 21 lipca 2024
PEKAO logo

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao S.A. z prowizją 0% to sposób na niższe raty i niższe koszty spłacanych pożyczek. Warto sprawdzić, o ile mniej można płacić – sprawdzenie nic nie kosztuje!

Rada Polityki Pieniężnej 6 października podniosła wysokość stóp procentowych po raz pierwszy od 2012 r., ale analitycy przewidują, że kolejne zmiany w tym zakresie mogą nastąpić jeszcze w tym roku. Dla wielu kredytobiorców będzie to oznaczać podwyższenie rat spłacanych kredytów. Większość kredytów bazuje na zmiennym oprocentowaniu, które teraz może sięgnąć nawet 8% w skali roku, co przełoży się  na  wysokość kosztów kredytu i spłacanych rat.

Pierwsze podwyżki stóp procentowych klienci odczują pod koniec roku. Ale już teraz można się przed tym uchronić i obniżyć wysokość posiadanych rat.

Warto skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej znajdującej się w ofercie Banku Pekao, której oprocentowanie wynosi tylko 7,2% w skali roku, a przede wszystkim jest bez prowizji. Klient nie płaci prowizji zarówno od kwoty kredytów przenoszonych z innych banków pow. 10 tys. zł, jak
i od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty. Można spłacić dowolne zobowiązania kredytowe w innych instytucjach finansowych i połączyć raty w jedną niższą.

To bardzo dobra oferta dla klientów, którzy mogą obniżyć koszty spłacanych rat, jak również otrzymać dodatkowe środki na bardzo atrakcyjnych warunkach, dlatego naprawdę warto sprawdzić, ile można zaoszczędzić. Klienci mogą spłacić kredyty posiadane w innych bankach podczas wizyty w dowolnej placówce Pekao, a w przypadku obecnych klientów banku także kontaktując się z naszą infolinią, on-line w serwisie internetowym Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay, w bardzo prostym i wygodnym procesie pożyczki konsolidacyjnej na klik. Wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji, a następnie wskazać kredyty, które mają zostać przeniesione do Pekao i wpisać kwotę, jaką chce się dodatkowo otrzymać na dowolny cel – wyjaśnia Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.

Równocześnie Pekao zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego za 0 zł. Oznacza to, że klient nie zapłaci zarówno za jego prowadzenie, jak również – przez cały okres kredytowania –  za obsługę karty debetowej Mastercard oraz wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce. To jednak nie koniec benefitów. Każdy posiadacz karty Mastercard debetowej lub kredytowej może wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest elektryczne Audi Q4 e-tron. Klient, który nie ma jeszcze konta w Banku Pekao, może je otworzyć online na selfie w aplikacji PeoPay i skorzystać dodatkowo z obowiązujących promocji więcej na: pekao.com.pl/konto-osobiste

Promocyjne warunki są dostępne do końca roku.


 RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 7,44% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 832 zł, pożyczka zaciągnięta na 63 miesiące, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 6692,48 zł (w tym odsetki 6692,48 zł), całkowita kwota do zapłaty 39 524,48 zł, płatna w 62 ratach miesięcznych po 627,37 zł, 63. rata wyrównująca 627,54 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 832 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.08.2021 r.

1 Prowizja 0% i pozostałe warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej od 10 000 zł do 200 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Specjalna oferta ważna do 31.12.2021 r.

2 0 zł za obsługę karty debetowej Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego oraz za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce – promocja trwa od 1.10.2021 r. do 31.12.2021 r. i mogą z niej skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne mieszkające w Polsce, niebędące pracownikami Banku Pekao S.A., które posiadają lub założą Konto Przekorzystne, a w okresie trwania promocji wyślą do banku przez internet formularz kontaktowy lub złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki konsolidacyjnej. Do 17 stycznia 2022 r. włącznie zawrą z bankiem umowę o pożyczkę na zasadach opisanych w regulaminie promocji, złożą wymagane oświadczenia (w tym o przystąpieniu do promocji), zapoznają się z regulaminem promocji oraz spełnią pozostałe warunki. Do ukończenia 26. roku życia za ww. opłaty jest bezwarunkowe 0 zł.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 240 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,8 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest na drugim miejscu wśród 50 najbardziej odpornych banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

Dodaj komentarz