niedziela, 19 maja 2024
PEKAO logo

Bank Pekao S.A. zachęca do otwierania kont oszczędnościowych oprocentowanych promocyjnie 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy oraz do odebrania 200 zł bonusu
za otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie. Z promocyjnej oferty kont oszczędnościowych mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci z niskimi saldami.

Ubiegłoroczny wzrost stóp procentowych przełożył się na zwiększenie aktywności klientów w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert lokowania posiadanych oszczędności. Bank Pekao S.A. na podstawie własnych analiz szacuje, że ponad 30 proc. klientów posiadających oszczędności zdeponowane w bankach sprawdzało w ubiegłym roku oferty depozytowe w innych, nowych dla siebie bankach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tak dużej grupy klientów poszukujących atrakcyjnych ofert na rynku, Bank Pekao S.A. przygotował promocję oferującą na otwieranych kontach oszczędnościowych mocne 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy. Z promocji, która trwa do 15 marca 2023 r., mogą skorzystać nowi oraz dotychczasowi klienci o niskich saldach. Bank oferuje promocyjne, wysokie oprocentowanie dla dwóch wariantów kont tj. dla Konta Oszczędnościowego do wysokości salda 200 tys. zł oraz dla Konta Oszczędnościowego Premium do wysokości salda 400 tys. zł. Konta oszczędnościowe można założyć online w aplikacji Pekao24 i mobilnie w PeoPay, a także w placówkach.

Prowadzenie konta oszczędnościowego oraz konta osobistego jest bezwarunkowo bezpłatne. Klienci mogą wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie i nie tracą naliczonych odsetek podczas przelewów z i na konta oszczędnościowe. Bank nie pobiera opłat za przelewy z konta oszczędnościowego na konto osobiste w Pekao zlecone w aplikacji PeoPay.

Dodatkowo bank przygotował bonus w wysokości 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium na selfie po spełnieniu warunków promocji. 50 zł można zyskać za samo otwarcie konta, kolejne 3 x 50 zł można dostać, gdy w pierwszych trzech miesiącach od podpisania umowy klient wykona min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz zaloguje się min. 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay na swoim smartfonie. Każdy miesiąc liczony jest oddzielnie, a niespełnienie tych warunków, w którymś z nich, skutkuje proporcjonalnie zmniejszeniem wysokości nagrody.

Dziś każdy, kto ma jakieś oszczędności, zastanawia się gdzie bezpiecznie je ulokować i jak pomnażać środki na przyszłość. Umożliwiają to nasze konta oszczędnościowe, których prowadzenie, jak i przelewy z nich zlecone w aplikacji PeoPay, są bezpłatne, a klienci zyskują wysokie oprocentowanie 8 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki i w przypadku wypłaty, nie tracą naliczonych odsetek. Dla uatrakcyjnienia promocji dla nowych klientów dodaliśmy bonus 200 zł za założenie konta na selfiemówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.To już kolejna propozycja oszczędzania z Bankiem Pekao. Kontynuujemy sprawdzoną ofertę, która odpowiada na potrzeby klientów. Jak widać z danych statystycznych, oferta spełnia oczekiwania. Potwierdzają to też przyznawane nagrody za wprowadzane przez nas rozwiązania.

Konto Przekorzystne zostało docenione za pakiet korzyści i zajęło pierwsze miejsce w rankingu Złotego Bankiera w latach 2021 i 2022 zorganizowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”.

źródło: pekao.com.pl

Dodaj komentarz