piątek, 14 czerwca 2024
mbank image
Już kolejny rok z rzędu bankowość prywatna mBanku została doceniona w międzynarodowym konkursie organizowanym przez brytyjski The Banker i magazyn Professional Wealth Management, wydawany przez grupę Financial Times. mBank otrzymał tytuł Best Private Bank in Poland 2022 
 
W konkursie Global Private Banking Awards międzynarodowe jury ocenia m.in. osiągnięcia finansowe, innowacyjność produktów i narzędzi, jakość zarządzania majątkiem, czy też poziom bezpieczeństwa usług.
 
 
Oferta private banking mBanku została uznana za najlepszą w Polsce wyróżniając się głównie nowoczesnym modelem współpracy z klientami opartym o cyfrowe rozwiązania, dbałością o jakość obsługi oraz co kluczowe międzynarodowym stylem zarządzania inwestycjami.
 
W minionym roku mBank uruchomił całkowicie cyfrowy proces onboardingu (otwarcia rachunku dla klienta) dla swoich usług bankowości prywatnej i zarządzania majątkiem, a także wprowadził możliwość w pełni zdalnej współpracy z klientem co jest rzadkością w tym segmencie. Był to naturalny krok w rozwoju dla instytucji, w której rozwiązania mobilne i hybrydowe modele obsługi są kluczową częścią wieloletniej strategii.
8764039-PWM-GPBA-Winnerslogo-2022-Winners54.jpg

Jesteśmy dumni, że nasza oferta dla zamożnych klientów jest doceniana nie tylko przez klientów, ale także po raz kolejny zyskała uznanie w oczach światowych ekspertów. To nobilitujące znaleźć się w gronie, w którym wyróżnia się przede wszystkim największych globalnych graczy Private Banking. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu oraz nieustannie pracują na ten tytuł.

Krzysztof Bratos, dyrektor departamentu bankowości prywatnej i wealth management mBanku.

Nagroda The Banker i PWM przyznawana jest od 2009 roku. W tym roku o tytuł najlepszego private bankingu rywalizowało 120 banków z 50 krajów na świecie.

źródło: mbank.pl

Dodaj komentarz