piątek, 14 czerwca 2024
mBank duże logo

mBank wprowadza do swojej oferty aż dwie nowe usługi, które pozwalają płacić zbliżeniowo bez użycia plastikowej karty. To SwatchPAY! i Xiaomi Pay.

Nie ma wątpliwości, że dla klientów mBanku płatności mobilne to sposób na codzienne zakupy. Co kwartał liczba transakcji, które realizują z użyciem smartfonów wzrasta o 25 proc. i obecnie sięga już ponad 77 mln. Dzięki temu są najbardziej transakcyjną grupą wśród wszystkich klientów banków.
Teraz w ofercie banku znajdą się dwie najnowsze metody płatności:

Xiaomi Pay

Płatności dostępne są z opaską Mi Smart Band 6 NFC. To zupełnie nowa opaska od Xiaomi, z funkcją płatności zbliżeniowych. Oprócz tego, że pozwala na śledzenie aktywności fizycznej, działa jak cyfrowy portfel.
Aby płacić nawet w biegu, wystarczy pobrać aplikację na telefon z systemem Android lub iOS. Płatności dostępne są dla kart debetowych i kredytowych Mastercard.

Swatch!PAY

SwatchPAY! to system dostępny w kilkunastu modelach marki Swatch. Żeby z niego korzystać wystarczy ściągnąć specjalną aplikację na smartfona i za jej pośrednictwem dodać do zegarka kartę płatniczą mBanku.

Dodatkowo, energię potrzebną do zrealizowania płatności dostarcza terminal.  Dzięki temu zegarkiem można płacić nawet wtedy, gdy bateria jest rozładowana.

Płatność zegarkiem Swatch jest naprawdę szybka. Wystarczy zbliżyć tarczę zegarka do terminala. Przy zakupach powyżej 100 zł wymagane jest podanie PIN-u do karty.

Dodaj komentarz