niedziela, 21 lipca 2024
InformacjaPrasowa AppleWatch bankmillennium
Płatności kodem BLIK, zatwierdzanie operacji, w tym również tych zlecanych w placówkach banku czy podgląd salda na tarczy zegarka – to między innymi umożliwia użytkownikom zegarków z systemem IOS nowa aplikacja Banku Millennium.

Bank Millennium udostępnił nową wersję swojej aplikacji na zegarki Apple Watch.

Niezmiennie stawiamy na mobilność, wygodę i proste rozwiązania. Taka też jest nasza nowa odsłona aplikacji na smartwatche Apple. Działa niezależnie od telefonu i dzięki niej użytkownicy mogą zapłacić BLIKIEM czy wygodnie zatwierdzać operacje zegarkiem, również w placówkach banku. Dlatego to rozwiązanie jest nie tylko przyjazne dla użytkowników, ale też dla środowiska – mówi Tomasz Perski z Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium.

Nowa, rozszerzona aplikacja banku na urządzenia Apple Watch umożliwia:

  • płatności BLIK, od wygenerowania kodu po zatwierdzanie transakcji online lub stacjonarnych oraz wpłaty i wypłaty z bankomatów jak również Zakupy bez kodu BLIK,
  • zatwierdzanie płatności kartą w internecie,
  • zatwierdzanie operacji Autoryzacją Mobilną, zarówno zlecanych online, jak i niektórych operacji w stacjonarnych placówkach banku,
  • podgląd historii transakcji i szczegółów posiadanych produktów na odświeżonej stronie głównej,
  • podgląd kursów walut,
  • ustawienie podglądu salda na tarczy zegarka i korzystanie z innych komplikacji Apple Watch.

Dzięki udoskonalonemu procesowi aktywacji, by powiązać zegarek z aplikacją banku, wystarczy włączyć opcję Bluetooth, a następnie zalogować się do aplikacji mobilnej na telefonie i wprowadzić PIN.

Więcej na stronie: www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes.

źródło: Bank Millennium

Dodaj komentarz