niedziela, 19 maja 2024
Płatności Bank Millennium
Bank Millennium udostępnił klientom bankowości przedsiębiorstw płatności mobilne Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Można je uruchomić dla wszystkich kart wydawanych w segmencie przedsiębiorstw. Rejestracja kart w aplikacjach do płatności zbliżeniowych jest bezpłatna.
 

 

Przedsiębiorcy mają możliwość:

  • dodania karty do płatności zbliżeniowych Google Pay realizowanych telefonem (w przypadku telefonów z systemem Android w wersji 4.4 i wyższej oraz wyposażonych w funkcję NFC) lub zegarkiem z Wear OS
  • dodania karty do płatności zbliżeniowych Apple Pay realizowanych telefonem (dotyczy telefonów iPhone, udostępniających tę funkcję) lub zegarkiem Apple Watch
  • dodania karty do płatności zbliżeniowych zegarkiem Garmin Pay (dotyczy smartwatchy Garmin, udostępniających tę funkcję)
  • dodania karty do płatności zbliżeniowych zegarkiem Fitbit Pay (dotyczy smartwatchy Fitbit, udostępniających tę funkcję)

Dla kart z aktywnymi płatnościami mobilnymi dostępne są wszystkie transakcje zbliżeniowe, w tym wypłaty gotówki, o ile bankomat udostępnia transakcje w takim trybie. Limity transakcyjne pozostają takie same jak dla kart fizycznych. PIN nadany do karty fizycznej obowiązuje dla jej odpowiednika (tokena) w telefonie/zegarku. Zastrzeżenie karty jest równoznaczne z dezaktywacją płatności zbliżeniowych.

Dodanie karty do zewnętrznego portfela podlega weryfikacji kodem otrzymanym na SMS, wysyłanym na numer telefonu podany w banku. W przypadku kart przedpłaconych, z płatności zbliżeniowych telefonem/zegarkiem mogą korzystać tylko zarejestrowani użytkownicy kart.

 

źródło: Bank Millennium

Dodaj komentarz