niedziela, 21 lipca 2024
młoda para patrząca w laptop
22 października rozpocznie się emisja nowej reklamy telewizyjnej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium (RRSO 15,32%). W najnowszym spocie, którego akcja toczy się w jesiennej scenerii, obok Radka Kotarskiego bierze udział czworonożny bohater – energiczny border collie.

 

Choć jesienią i zimą światła słonecznego ubywa, to wbrew pozorom właśnie wtedy ziemia jest bliżej słońca niż latem. Mniej światła słonecznego to mniej energii do działania i pracy – mówi Radek Kotarski w najnowszej reklamie. Więcej energii do działania i przestrzeni do pracy niezależnie od pory roku może zapewnić realizacja innowacyjnych pomysłów, np. dotyczących przestrzeni domowej, w czym może pomóc pożyczka gotówkowa Banku Millennium.

Pożyczkę Gotówkową w Banku Millennium można wziąć korzystając z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej, w serwisie internetowym Millenet, TeleMillennium i w dowolnej placówce banku. W ramach aktualnej promocji bez prowizji za udzielenie oraz z ratą w wysokości 120 zł za każde pożyczone 5 tys. zł.

Reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania będzie prowadzona także w internecie. Kreację kampanii telewizyjnej przygotowała agencja Change Serviceplan. Media zakupił dom mediowy Starcom.

Nota prawna
Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z „Promocją na start z ubezpieczeniem VII edycja”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,32%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 879,67 zł, oprocentowanie stałe 7,15%, całkowity koszt kredytu: 5879,67 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3269,67 zł, usługi dodatkowe 2610,00 zł, w tym: ubezpieczenie 2610,00 zł, 0 zł – opłata za Konto 360° w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu, w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł), 58 miesięcznych rat równych w wysokości 359,99 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.08.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

„Promocja na start z ubezpieczeniem VII edycja” trwa do 03.12.2021 r. i dotyczy ubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 58 miesięcy z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości 5000 zł lub 10 000 zł, lub 15 000 zł, lub 20 000 zł. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy nie ukończyli 65. roku życia oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy, licząc od dnia wnioskowania, nie posiadali pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku, zadeklarują przelew dochodu w wysokości min. 999 zł netto na swój ROR w Banku, wskażą Bank jako uprawnionego do świadczeń ubezpieczeniowych w razie śmierci Pożyczkobiorcy, wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu przekazywania przez Bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie „Promocja na start z ubezpieczeniem VII edycja”.

Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegóły dotyczące oferty Gwarancji Najniższego Oprocentowana są zawarte w Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

Dodaj komentarz