niedziela, 19 maja 2024
millennium bank logo

Bank Millennium ponownie zajął drugą pozycję w rankingu najlepszych pracodawców w sektorze bankowości i usług finansowych oraz 45. miejsce wśród wszystkich firm uwzględnionych w zestawieniu Najlepsi Pracodawcy Polska 2024, opracowanym przez Forbes Polska i firmę Statista.

  • Jestem bardzo zadowolony z kolejnego wyróżnienia dla Banku Millennium jako jednego z czołowych pracodawców w branży bankowej. To wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ opiera się na opiniach i rekomendacjach naszych pracowników. Jakość jest kluczową wartością dla banku, zarówno w relacjach z klientami, jak i z pracownikami. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się dobrze i abyśmy wspólnie tworzyli firmę otwartą na różne perspektywy. Naszą siłą są ludzie – powiedział Joao Bras Jorge, prezes zarządu Banku Millennium.

millennium bank logoPoland’s Best Employers 2024/Najlepsi Pracodawcy Polska 2024 to lista 300 firm działających w Polsce, które wyróżniają się osiągnięciami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, co pozwala na przyznanie im tytułu najlepszego pracodawcy. Ocena była oparta na odpowiedziach udzielonych w anonimowych ankietach przez osoby obecnie pracujące w Polsce. Kwestionariusz, dostępny przez internetowe panele badawcze oraz forbes.pl, pozwolił na zebranie opinii od ponad 20 000 pracowników w Polsce.

W tym roku ocena obejmowała około 2 tysiące organizacji zatrudniających co najmniej 250 pracowników i działających w jednej lub kilku z 25 branż uwzględnionych w rankingu. Firmy dobrowolnie zgłosiły się do badania, aby sprawdzić, jak dobrze dbają o swoich pracowników. Ostateczne zestawienie obejmuje 300 firm w 25 kategoriach branżowych.